SZUKAJ
 
25
MAJA   2024
Zaproponuj artykuł
 

Absurdalny wybór

Data publikacji: 2019-06-26 13:00  |  Data aktualizacji: 2019-06-26 15:59:00
Absurdalny wybór

Dawniej sprawy płci ani nie prowadziły do nadmiernego krzyku, ani nie prowadziły do tysiąca moralnych dylematów. Dziś lewicowa ideologia próbuje stawiać ludzi przed fałszywym i absurdalnym w gruncie rzeczy wyborem: jaka jest moja płeć? Ale co tu wybierać?


W głowach nowoczesnych myślicieli nic nie jest oczywiste – w żadnej kwestii. Tak też według nich nasze narządy płciowe, wcale nie muszą mówić nam o tym kim jesteśmy. Nasza płciowa identyfikacja, to przecież nie kwestia natury i chromosomów określających naszą biologiczną płeć, ale tego kim się czujemy. Możemy przecież czuć się kobietą, choć zdrowy rozsądek jasno wskazuje, że jesteśmy mężczyzną. Według Facebooka istnieją aż 54 opcje, bo podział na mężczyznę i kobietę jest zbyt prosty.

 

Tak też nie dziwmy się, gdy miejsca na olimpiadzie zdobywają kobiety z męskimi członkami, a biologiczne panie identyfikujące się jako mężczyźni załatwiają się w męskich toaletach. Dodatkowo nowocześni rodzice chcąc dzieciom nie narzucać płci, z którą powinny się utożsamiać, na siłę dają dzieciom do zabawy zabawki kojarzące się z płcią biologicznie im przeciwną.

 

Ulegamy sztucznie wykreowanemu wyborowi, który ma groźny cel – rozbić rodzinę i uczynić ludźmi nieszczęśliwymi. Dzięki temu można człowiekowi sprzedać wszystko, co potencjalnie może go uszczęśliwić. A wystarczyłoby mu, żeby nie sprzeciwiał się naturze. Niestety do tego właśnie prowadzą absurdy genderyzmu.