SZUKAJ
 
04
MARCA   2024
Zaproponuj artykuł
 

Gdy nienormalne staje się normalne

Data publikacji: 2019-06-28 12:00  |  Data aktualizacji: 2019-06-28 14:51:00
Gdy nienormalne staje się normalne

Wychowywać dzieci w zgodzie ze swoim sumieniem i poglądami? Nam Polakom wydaje się to oczywiste, ale nie jest to możliwe chociażby w Niemczech. Dziennikarze portalu PCh24.pl donoszą, że niemieckie małżeństwo Irene i Heinrich Wiens miało olbrzymie problemy z prawem tylko dlatego, że… nie chcieli posyłać swoich dzieci na lekcje edukacji seksualnej.


Przypomnijmy, edukacja seksualna w Niemczech jest obowiązkowa już od 1968 roku. Co ważne, obowiązek ten dotyczy także szkół wyznaniowych. Dlatego też wspomniane małżeństwo musi posyłać swoje dzieci na lekcje edukacji seksualnej, choć uczniowie zostali zapisani do… szkoły katolickiej.

Jak to zwykle bywa, przemycanie niebezpiecznych ideologii wyglądało bardzo niewinnie. Na szkolnym przedstawieniu dzieci miały zyskać wiedzę, która może być im przydatna w obronie przed pedofilami. Problem w tym, że szkoła miała edukować najmłodszych, „kiedy dotyk obcej osoby jest przyjemny, a kiedy nie”!

 

Czy rodzice mogli być temu przeciwni? W polskich realiach jeszcze tak. Natomiast w Niemczech dyrekcja szkoły złożyła w tej sprawie skargę do sądu, a rodzice zostali ukarani karą grzywny. Jej odmowa zakończyła się dla matki 43-dniowym więzieniem.

 

Jak widać nie trzeba mieszkać w krajach arabskich, aby być prześladowanym ze względu na wyznawaną wiarę. Więcej o zagrożeniach, jakie niesie ze sobą ideologia LGBT można przeczytać na portalu PCh24.pl – Polonia Christiana.