SZUKAJ
 
25
MAJA   2024
Zaproponuj artykuł
 

Prawda zawsze się obroni

Data publikacji: 2019-07-01 13:00  |  Data aktualizacji: 2019-06-29 19:20:00
Prawda zawsze się obroni

Na nic zdały się lewicowe kneble i próby zakłamania rzeczywistości. Antyabrocyjny film Unplanned osiągnął spektakularny sukces w Stanach Zjednoczonych – donosi portal PCh24.pl. Produkcja nie dość, że spotkała się z ogromnym uznaniem amerykańskiej publiczności, to jeszcze zarobiła już 6,1 mln dolarów. Warto zaznaczyć, że premiera filmu miała miejsce w ostatni weekend marca.


Jak to zwykle bywa przy tak niewygodnych tematach, twórcy musieli poradzić sobie z wieloma problemami. Najpierw utrudniano im uzyskanie licencji na wykorzystanie muzyki, a następnie mieli problem z reklamowaniem swojego filmu. Za cenzurę niewygodnej dla lewicy prawdy wziął się nawet portal Twitter, który zawiesił konto promujące Unplanned.

 

Mimo wielu trudności, twórcy nie poddali się i przy wielkim wsparciu środowisk antyaborcyjnych, doprowadzili do spektakularnego sukcesu. Co zrobił Twitter? Rzecznik portalu podkreślała bezstronność firmy i  nieudolnie tłumaczyła się, że zawieszenie nie dotyczyło strony filmu, a było efektem naruszenie zasad Twittera przez inne powiązane konto – cytuje portal PCh24.pl. Nam na takie zachowania pozostało spuścić zasłonę milczenia…