SZUKAJ
 
04
MARCA   2024
Zaproponuj artykuł
 

Witold Gadowski: bezskutecznie pytam władze i specjalistów, gdzie się podziały inne choroby

Data publikacji: 2020-10-13 19:00  |  Data aktualizacji: 2020-10-14 00:38:00
Witold Gadowski: bezskutecznie pytam władze i specjalistów, gdzie się podziały inne choroby
Witold Gadowski był gościem telewizji PCh24TV

Prof. Ryszard Rutkowski w specjalnym liście do Ministerstwa Zdrowia postawił bardzo konkretne pytania dotyczące rzekomej pandemii koronawirusa i innych chorób. Otrzymał odpowiedź bardzo oględną, niewyjaśniającą nic - zwraca uwagę dziennikarz i komentator polityczny Witold Gadowski. Jak długo rząd będzie uciekać od odpowiedzi na niewygodne pytania i krytyki strategii walki z koronawirusem?

To właśnie Witold Gadowski jako pierwszy ujawnił prawdziwą informację o testach leku remdesivir na powstrzymywanie koronawirusa i choroby COVID-19, jakie przeprowadzono już wiosną 2020 roku w Stanach Zjednoczonych. Mimo, że była ona oparta na dwóch niezależnych źródłach i po kilku tygodniach wiedziały o niej już wszystkie wielkonakładowe media, dosięgła go za to cenzura serwisu YouTube. Redaktor Gadowski tym razem był gościem w programie "Prawy Prosty" Łukasza Karpiela.

- Cały czas poruszamy się w wielkim obszarze niedopowiedzeń. Nie ukazują się takie artykuły nawet w renomowanych źródłach. Hopkins Institute publikuje jakieś wyrywkowe dane. Cały czas rządy posługują się wyliczeniami naukowca - jego nazwiska z litości już nie wspomnę - który przewidywał, że będziemy mieli 2 miliony zachorowań, a później to już będzie rosło w postępie geometrycznym. Nie mamy takiej liczby zachorowań i dzięki Bogu.

 

Żyjemy w terrorze coraz większej paniki wzbudzanej i nakręcanej przez media. Cały czas podawane są wzajemnie wykluczające się informacje. Przykładowo: dzieci przechodzą bardzo lekko, bezobjawowo COVID-19. Jednak był taki moment całkiem niedawno, kiedy podawano, że to wśród dzieci zaczyna się epidemia i że szpitale dziecięce pękają w szwach. Dziś już się o tym nie mówi, już są inne wiodące w tym zakresie tematy. Cały czas jesteśmy bombardowani informacjami o COVID-19, które nas wprowadzają w niepokój, strach panikę i które mają bardzo widoczne odzwierciedlenie w naszej gospodarce i społeczeństwie. Tego się obawiam najbardziej: jakie będą skutki tej propagandy strachu dla gospodarki i jakie będą długofalowe następstwa w mentalności społeczeństwa.Już dziś wzrasta liczba samobójstw i ludzi skarżących się na objawy depresji. - zauważa red. Gadowski.

 

W programie red. Karpiela poruszono także tematy: wykorzystywania epidemii do ograniczania wolności i praw obywatelskich, starych i nowych podziałów politycznych, programu "Polska bezgotówkowa", tzw. piątki dla zwierząt (pakietu zmian legislacyjnych m.in. likwidujących branżę futerkową i ubój rytualny).

 

 

Źródło: PCh24TV